2019. gads

Kampaņa pret diskrimināciju etniskās izcelsmes dēļ

2019. gads kampaņā “Atvērtība ir vērtība” tika veltīts etniskajai dažādībai, vēršoties pret diskrimināciju etniskās piederības dēļ. Kampaņa tika atklāta ar darba biržas “Atvērtība ir vērtība” publiskošanu, aicinot darba devējus un darba ņēmējus nevadīties pēc stereotipiskiem priekšstatiem, bet pilnvērtīgi izmantot visu darba ņēmēju unikālās prasmes, zināšanas un pieredzi.

Aktualitātes

Faktu lapa: Latvijas sabiedrības etniskais sastāvs

Šis apkopojums ir sagatavots, lai skolēni un jaunieši būtu labāk informēti sarunai par etnisko diskrimināciju Latvijā un citviet.

Darba devēju stāsti

Atvērtība ir vērtība - Wolt

Itāļu pasta, japāņu suši, indiešu karijs – galvenais, lai labi garšo!
Un ir absolūti mazsvarīgi, vai pastu Tev piegādā itālis, suši – japānis vai sklandrausi – latvietis.
Smaids ir universāla valoda. Atvērtība – vērtība!
Wolt kurjeri jau kļuvuši par neatņemamu Rīgas sastāvdaļu, un uzņēmums – par lielisku piemēru atvērtībai.

Basketbola kluba "VEF Rīga" stāsts - dažādība ir spēks

Bakstebola kluba “VEF Rīga” komandā ik gadu kopā strādā spēlētāji no dažādām pasaules vietām. Protams, lai komanda būtu saliedēta, jāsastopas arī ar kādiem izaicinājumiem. Tomēr visu atsver tas, ja ikviens spēlētājs ieliek savu sirdi, spēlējot par komandu, pilsētu un mūsu valsti. Komandas dažādībā ir spēks! Par to jaunākajā “Atvērtība ir vērtība” videostāstā.

Atvērtība ir vērtība: mediķu dažādība PSKUS

Ārsti un medicīnas personāls ik dienu sniedz palīdzību pacientiem, neatkarīgi no viņu tautības, uzskatiem vai sociālā stāvokļa. Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca ir atvērta arī savu darbinieku dažādībai. Šeit savus pacientus pieņem indiešu zobārste Džagriti Kakar, kura slimnīcas kolektīvā jūtas kā mājās un strādā ar devīzi “Visa pasaule ir mana ģimene!”

Cilvēku stāsti

Viedokļraksti

Skip to content