Izvēlne Aizvērt

TALSU AKTĪVIE PENSIONĀRI PULCĒJAS “MUNDRUMA DIENĀ”

2. septembrī Talsos, Sauleskalna estrādē tika aizvadīta “Mundruma diena” – Sabiedrības integrācijas fonda informatīvās kampaņas dažādības veicināšanai “Atvērtība ir vērtība” aktivitāte emocionālajai un fiziskajai labsajūtai. Pasākums tika rīkots sadarbībā ar Latvijas Pensionāru federāciju un Talsu pensionāru biedrību.

“Mundruma dienas” mērķis ir iedvesmot gados vecākus cilvēkus saglabāt možu garu un fizisko aktivitāti. Tā ir trīs pasākumu sērija, kas šogad tiek rīkota Rīgā un Latvijas reģionos.

“Mundruma dienas” ietvaros psiholoģe, kampaņas “Atvērtība ir vērtība” vēstnese Iveta Aunīte sniedza iedvesmas lekciju par emocionālās labsajūtas nozīmi, saglabājot aizrautību visa mūža garumā. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja arī izkustēties svaigā gaisā “Veselības centrs 4” fizioterapeites Lolitas Šnickovskas vadībā.

Pasākumu apmeklēja 40 Talsu aktīvie pensionāri, kuri ik dienas apliecina, ka laiks darīt ir tagad. Kungi un dāmas aktīvi iesaistās pilsētas dzīves norisēs, nūjo divas reizes nedēļā un apgūst jaunas prasmes 21 interešu klubā. “Atvērtība ir vērtība” rīkotāji pateicas Talsu pensionāru biedrībai un tās vadītājai Ritai Tomsonei par sadarbību un sirsnīgo uzņemšanu!

Aicinām izmēģināt “Atvērtība ir vērtība” “Mundruma dienas” ekspertu Ivetas Aunītes un Lolitas Šnickovskas padomus emocionālajai un fiziskajai veselībai, meklē tos šeit!

Skip to content