LAIKS DARĪT TAGAD. Madara Apses stāsts

Madars Apse ir profesionāls skeiteris, viņu noteikti var saukt par vienu no populārākajiem skeiteriem Latvijā. Ikdienā Madars pārstāv tādus zīmolus kā Red Bull, Element, DC, Independent, Perus Wheels un Ashes Grip.

Madars apceļojis daudz dažādu vietu pasaulē, iepazinies ar dažādiem cilvēkiem un dzīvesveidiem. Skeitošana ir Madara iztikas avots un sirdslieta, bez tās viņš nevarētu būt viņš pats, un šī profesija viņam ļāvusi būt daudz atvērtākam pret visu dažādo. 🏅 🌍

Madaram ir 31 gads. Kā tev šķiet, daudz vai maz? Vai 31 gada vecumā ir jājūtas vecam? Kā pats Madars stāsta: “Kad ir pāri 30 gadiem, tu skaities tāds kā vecs skeiteris. Lielās firmas labāk grib slēgt līgumus ar padsmitgadniekiem, jo tur ir nākotne. Nu, reizēm ir tā, ka jūtos kā tāds seniors starp jaunajiem skeiteriem, bet tad es vienmēr atceros, kāpēc es šo daru – man tas patīk, es mīlu skeitot. Un man ir daži draugi, kas 50-60 gadu vecumā vēl uz dēļa visādus trikus taisa, un es iedvesmojos no tā, es redzu, ka viņi var, ka vecums ir tikai skaitlis. Tāpat es ceru, ka kāds iedvesmojas, skatoties uz mani! ” Neļaut vecumam būt šķērslim, izvēloties hobijus vai profesiju, rosina Madars Apse!

Skip to content