Izvēlne Aizvērt

Festivālos visā Latvijā būs iespēja aizpildīt interaktīvu testu “Uzmini vecumu!” aicinot aizdomāties par stereotipiem vecuma dēļ

Sabiedrība nereti saskaras ar dažādiem pieņēmumiem, ko vienā vai otrā vecumā spēj paveikt cilvēks un kas jādara kārtīgam senioram vai jaunietim. Sabiedrības integrācijas fonda informatīvās kampaņas “Atvērtība ir vērtība” ietvaros mudina šos priekšstatus mainīt un festivālā aizpildīt interaktīvu testu “Uzmini vecumu!”. Kampaņas aktivitāte būs pieejama vairākos festivālos visā Latvijā.

Latvija pasaules laimes indeksā (2021) atrodas 51.vietā, pakāpjoties no 57. vietas pagājušogad, kas nozīmē, ka katru gadu mēs kļūstam laimīgāki un, kas rada laimi? Viens no faktoriem ir emocionālā labsajūta un spēja darīt to, kas rada prieku. Pasaulē ir daudz aizrautīgu cilvēku, kuriem gadi nav šķērslis, lai mācītos, apgūtu ko jaunu un izkoptu aizraujošus  vaļaspriekus. 

 

Elektriskais skrejritenis, bezvadu austiņas, viedpulkstenis rīta skrējienam vai jaunas kurpes salsas nodarbībām – vai tu dāvinātu šīs lietas savam opim vai omei dzimšanas dienā? Un vai esi pārliecināts, ka viņi to negribētu?  Vai spēj uzminēt, cik gadu cilvēkam, redzot tikai dažus viņam piederošus priekšmetus, kas raksturo viņa hobiju un nodarbošanos? To noskaidro viesojoties šajos festivālos:

  • 17. jūlijā Tukuma Rožu svētki un “R&B Blues festival” Ropažos
  • 24. jūlijā “Ghetto Games” festivāls Ventspilī un “Saulkrasti Jazz Festival”
  • 21. augustā Festivālā LAMPA Cēsis

Kampaņas promo cilvēkus atradīsi pēc baltiem krekliņiem ar kampaņas logo un saukli “Atvērtība ir vērtība”. Uz tikšanos festivālos!